Wirtualne biuro

Wirtualne biuro to rozwiązanie, które cieszy się rosnącą popularnością wśród polskich przedsiębiorców. Pozwala im na zachowanie mobilności i tworzy pozytywy wizerunek firmy. Jednocześnie ułatwia minimalizację kosztów związanych z obsługą siedziby. Dlatego jest wyborem właścicieli zarówno spółek dopiero zakładanych, jak i obecnie istniejących. Dzięki tej usłudze możecie Państwo pozwolić sobie na rezygnację z wynajmowania tradycyjnego lokalu pod prowadzoną działalność.

Korzyści usługi:

oszczędność wynikająca z niezatrudniania pracowników biurowych

mozliwość rezygnacji z wynajmu lokalu tradycyjnego

opcja realnego korzystania z biura zgodnie z zapotrzebowaniem

możliwość korzystania ze stacjonarnego numeru telefonu

adres firmy w reprezentacyjnej lokalizacji w śródmieściu

rejestracja spółki poza miejscem zamieszkania

 

Biuro prowadzi odbiór korespondencji i zapytań telefonicznych od kontrahentów. Pełni także funkcje reprezentacyjne. Istnieje opcja realnego korzystania z niego w przypadku kontroli z Urzędu Pracy czy Urzędu Skarbowego. Możliwe jest przeprowadzanie w nim spotkań biznesowych. Służy także jako adres rejestracyjny spółki, odrębny od miejsca zamieszkania. Jest to rozwiązanie ekonomiczne oraz stanowiące znaczne odciążenie logistyczne dla nowego biznesu.

Usługi w ramach wirtualnego biura:

umieszczenie szyldu na drzwiach wejściowych: 149 zł/mies.

wynajem sali na potrzeby rekrutacji: 30 zł/godz.

wynajem sali szkoleniowej do 7 osób: 35 zł/godz.

Rejestracja KRS: 499 zł

Umowa spółki z o.o.: 799 zł

Wirtualne biuro już od: 99 zł/mies.

 

Odbiór korespondencji z możliwością skanowania i przesłania pocztą. O przychodzących przesyłkach listowych powiadamiamy Państwa telefonicznie bądź drogą elektroniczną.
Z naszą ofertą dopasujemy się zawsze do Państwa potrzeb. Prosimy o informację, czego Państwo potrzebują. Stworzymy szyty na miarę, elastyczny pakiet, który pozwoli Państwu maksymalnie wykorzystać nasze możliwości przy zachowaniu niskich kosztów.

Kontakt z nami:

ORIME NOWE SPÓŁKI

ul. Łokietka 14, 30-016 Kraków
tel: 12 341 09 19
tel. kom.: 507 823 723
e-mail: biuro@orime.pl

Zadzwoń

Doradzimy, odpowiemy na pytania

12 341 09 19